HAKKIMIZDA

TRİO ZIRAİ VE MOTORLU ARAÇLAR TİCARET A.Ş.

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. 2005 yılının 7. ayında doğanın zor şartlarında görev yapanların, hizmet verenlerin, doğa tutkunu amatörlerin gereksinim duyacakları ATV Traktör, UTV Traktör ve Kar Motosikleti araçlarını sunmak üzere “Marintek Şirketler Grubu” çatısı altında kuruldu. Trio A.Ş. bu amaçla, sektörünün dünya lideri Polaris markasının Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Gürcistan distribütörü olarak, kullanıcılarının gereksinimleri doğrultusunda oluşan isteklerin ancak profesyonel bir yaklaşımla giderilebileceği misyonu ile sektörünün içerisindeki yerini aldı.

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. Polaris Inc’ın İsviçre merkezli Polaris Sales’ın Polonya fabrikalarında ürettiği ATV Traktör ve UTV Traktörlerini “Avrupa Üretimi” olarak kamu ve özel kesim kullanıcılarına sunmaktadır. Çok geniş bir ürün yelpazesinde kullanıcılarına seslenen Polaris’in zengin model ve aksesuar çeşitleri, yedek parçaları yukarıda sözünü ettiğimiz Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. misyonu çerçevesinde kullanıcılarına sunulmaktadır.

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş., 2021 yılında Polaris bünyesindeki dünya devi motorsiklet markası “Indian Motorcycles” ile distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş., Yine 2021 yılında Marintek Grubu`nun bir diğer gözde kuruluşu Marintek Doğa Sporları Malzemeleri Tic. A.Ş. ile birleşme kararı almıştır. Bu sayede GoPro , Autel robotics , Scubapro , Powervision , NordicaBataleon ve Rome SDS gibi markaları da  bünyesine katmıştır.

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. misyonu doğrultusunda kullanıcılarına doğru ürünleri sunmak, satış sonrası hizmetlerini layıkı ile yapmak, gelişmeleri yerinde takip etmek ve sürekli güncel bilgi ile donanmak amacı ile, uluslararası fuarları, toplantıları, eğitimleri, seminerleri takip ederek sürekli bir şekilde kendini geliştirmektedir. Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş.’nin çalışanları, amatör ruhla profesyonelce hizmet vermekte, müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak distribütörü olduğu markaları gururla temsil etmektedir.